class="post-template-default single single-post postid-682 single-format-standard arad aradsingle elementor-default elementor-kit-63">

Drnica Trading Company invites you to buy the best detergents.

Fill in the form below for free consultation.

صادر کننده پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده

What you will read in this article....

مواد اولیه برای تولید پودر لباسشویی باکیفیتعملکرد پودر لباسشویی در برابر آب چگونه است؟خرید مستقیم پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده

صادر کننده پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده این محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب به سایر کشورها صادر می کند. این محصول با خاصیت پاک کنندگی بالایی که دارد بسیار پر فروش می باشد.صادرات پودر لباسشویی به کشورهای دیگر باعث ارز آوری برای کشورمان می گردد. پرواضح می باشد محصولی برای صادرات مناسب است که از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد.

صادر کننده پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده

مواد اولیه برای تولید پودر لباسشویی باکیفیت

مواد اولیه برای تولید پودر لباسشویی باکیفیت برای تولید پودر های ماشین لباسشویی از ترکیبات متفاوت استفاده می شود. در اینجا چند ماده که در اکثر پودر های ماشینی ترکیب می شود را معرفی می کنیم .

یکی از مواد اولیه برای تولید پودر لباسشویی سورفاکتانت ها هستند که باعث جدا کردن چرک از روی لباس ها هنگام شستشو می شوند. بیلدرها یا سازنده ها مواد دیگری در ترکیب پودر لباسشویی هستند که باعث کارایی بیشتر سورفاکتانت ها می شوند و پاک کنندگی لباس ها را بالا می برند.

کربنات ها از دیگر ترکیبات این پودر ها می باشند که به عنوان یک نرم کننده عمل می کند. بلیج ها ترکیبات دیگری هستند که در از بین بردن لکه هایی مثل قهوه ،چای ،شکلات ،آبمیوه ،سس ها و … کاربرد دارند.

مواد ضد کف از دیگر موادی هستند که در ترکیب پودر لباسشویی وجود دارند این مواد از کف کردن این پودرها جلوگیری می کنند. به این سبب که کف زیاد در ماشین لباسشویی احتمال خراب شدن ماشین را بالا می برد، به همین خاطر نباید از پودر های دستی در ماشین های لباسشویی استفاده کنیم.

از دیگر موادی که در ترکیب پودر های لباسشویی وجود دارند ،آنزیم ها هستند. پر کاربردترین آنزیم هایی که در این پودر ها وجود دارند شامل : پروتئاز که برای تجزیه لک های پروتئینی کاربرد دارد. لیپاز که در تجزیه لک های چربی کمک می کند. آمیلاز که تجزیه لک های نشاسته ای با کمک آن صورت می گیرد. سلولاز که لک های عمیق را از بین می برد.

در ضمن در ترکیب بعضی از پودر های لباسشویی رشته های صابون نیز وجود وجود دارد. وجود این رشته ها در ترکیبات پودر لباسشویی به پاک کنندگی بیشتر لباس ها کمک می کند .علاوه بر این ترکیبات ، مواد دیگری در این پودر ها وجود دارند مثل رنگ ها ، پر کننده ها ، ممانعت کننده های خوردگی و …

عملکرد پودر لباسشویی در برابر آب چگونه است؟

عملکرد پودر لباسشویی در برابر آب چگونه است؟ پودر لباسشویی از موادی تشکیل شده است که به آسانی در آب حل می شوند . علاوه براین در پودر ماشین لباسشویی ترکیباتی وجود دارد که سختی آب را از بین می برند یکی از این مواد ، بیلدرها هستند که یون های سختی آب را غیر فعال می کنند.تری پلی فسفات سدیم ، ماده دیگری در این پودر ها می باشد که باعث نرم شدن آب می شود، همچنین کربنات ها در نرم کنندگی آب نقش دارند. علاوه براین ، اسانس ها باعث از بین رفتن بوی نامطبوع آب می شوند و به این صورت بوی بد لباس ها را ازبین می رود.در ضمن اگر بخواهیم پودر های لباسشویی کارایی بیشتری داشته باشند ، آب شستشو باید دمای مناسبی داشته باشد چون پودر لباسشویی در آب گرم به آسانی حل می شود. البته باید دقت کنیم دمای آب به اندازه ای نباشد که به بافت لباس آسیب وارد شود.

خرید مستقیم پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده

خرید مستقیم پودر لباسشویی 7 کیلویی عمده با خرید پودر لباسشویی ۷ کیلویی عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانیم این پودرها را با قیمتی مناسب تهیه کنیم . پودر لباسشویی عمده از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. عمده بودن این پودر ها باعث شده در بسیاری از مکان ها مانند بیمارستان ها ، هتل ها و بسیاری از مکان های دیگر که مصرف پودر لباسشویی بالایی دارند از این نوع پودر استفاده کنند. البته این پودر ها به خاطر مقرون به صرفه بودن مصرف خانگی نیز دارند .

با خرید اینترنتی پودر های لباسشویی ۷کیلویی می توانیم این پودر ها را باقیمت مناسب تری تهیه کنیم. البته قیمت این پودرها باتوجه به نوسانات بازار متغیر می باشد.

Leila faridani

For Consulting and Ordering Click below button.

Consulting and Ordering

Drnica Trading Company invites you to buy the best detergents.

Fill in the form below for free consultation.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *